Get Adobe Flash player

Volná místa

Finanční účetní, controller

Účetní společnost hledá do přátelského kolektivu své pobočky v Praze novou kolegyni/kolegu na pozici finanční účetní/controller.

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ - ekonomického směru
  • 3 roky praxe na pozici účetní(ho)
  • Zkušenost s rozpočtováním výhodou
  • Znalost MS Office na dobré úrovni
  • Znalost MS Navision výhodou
  • AJ na komunikativní úrovni nutná
  • Ochota a schopnost se učit
  • Svědomitost, samostatnost a pečlivost

Náplň práce:

  • Zpracování kompletní účetní agendy včetně účtování odpisů, opravných položek, rezerv
  • Znalost DPH a přiznání k dani z příjmů
  • Reporting, controlling, budgeting výhodou
  • Zpracování pravidelných účetních výkazů na měsíční, kvartální i roční bázi
  • Provádění měsíčních a ročních závěrek
  • Komunikace s úřady, příprava statistických výkazů, spolupráce s auditory

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti s více než 20-ti letou působností v účetním a daňovém poradenství
  • Po zapracování možnost práce z domova
  • Jazykové kurzy
  • Odborné semináře
  • Nástup možný ihned

Těšíme se na Vaše reakce a osobní setkání.

V případě, že se Vám do 14 dnů neozveme, dali jsme přednost jiným kandidátům.