O nás

Kde, kdy a jak 

Vývoj společnosti Intras Consulting

Tvoříme partnerskou síť

Prostřednictvím naší mezinárodní partnerské sítě poskytujeme nebo zajišťujeme expertní služby (účetní, daňové, přeměny obchodních společností a jiné) v řadě Evropských a vybraných mimoevropských destinací.

4+1

Dnešní organizační strukturu tvoří 4 účetní týmy, 1 mzdový tým a využíváme specialistů v oborech daně, právo, audit a znalectví.

Veleslavín

Po dalších 13 letech nás čekalo druhé stěhování a to z Břevnova na Veleslavín.

25. narozeniny

V říjnu jsme společně s našimi klienty oslavili 25. narozeniny v úžasných prostorech paláce Žofín. Mezi čestnými hosty nechyběl ani S. N. Weston, spoluzakladatel společnosti.

Kypr

Zahájena spolupráce s Kyperskou partnerskou kanceláří.

20mil

Prvně překročena hranice 20mil ročního obratu.

45%

Zhruba 45% všech klientů Intras jsou společnosti ze zahraničním kapitálem nebo managementem. Intras se kvalitou své práce plně adaptoval na očekávání zahraničních podnikatelů.

NYSE

Intras Consulting získává svého prvního nadnárodního korporátního klienta, který je zalistován na NYSE.

Most

Založena pobočka v Mostě.

Intras Consulting a JUDr. Pavel Švarc

Akciová společnost byla v roce 2005 přejmenována na Intras Consulting, a.s. a JUDr. Pavel Švarc, v té době již jako jediný akcionář, na ni převedl veškeré své stávající aktivity v rámci poskytování služeb ekonomického charakteru. S rozvojem firmy přišlo po 12 letech první stěhování.

GB

Zahájena spolupráce s britskou daňovou a účetní kanceláří.

Zajímavost

V roce 1993 byla založena společnost Bonanza, a.s., která provozovala herní střediska hry Bingo a to ve spolupráci s britským obchodním partnerem S. N. Westonem a dětským domovem pro děti do 3 let.

Začátek

Podnikání v oblasti organizačního a ekonomického poradenství bylo zahájeno v březnu roku 1991 a to pod fyzickou osobou JUDr. Pavla Švarce.

Podnikání v oblasti organizačního a ekonomického poradenství bylo zahájeno v březnu roku 1991. Postupem doby byli najímáni první zaměstnanci a činnost byla rozšiřována do podoby kompletních služeb účetního a daňového charakteru. Činnost byla prováděna malým týmem 5 zaměstnanců JUDr. Pavla Švarce v rámci jeho podnikání fyzickou osobou až do rozhodnutí převést veškeré obchodní aktivity na právnickou osobu.

Pro tento účel byla využita akciová společnost (tehdy s názvem BONANZA, a.s., kterou JUDr. Švarc před lety založil spolu se svým britským obchodním partnerem S.N.Westonem a Dětským domovem pro děti do 3 let v Ostravě za účelem provozování herních středisek hry bingo.

Akciová společnost byla v roce 2005 přejmenována na Intras Consulting, a.s. a JUDr. Švarc, v té době již jako jediný akcionář, na ni převedl veškeré své stávající aktivity v rámci poskytování služeb ekonomického charakteru.

Dnešní organizační struktura rozděluje pracovníky do čtyř účetních a jednoho mzdového oddělení a využívá specialistů v oborech daně, právo, audit a znalectví.

Společnost je registrována v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle B, vložka 2297. Byly jí vydány dva živnostenské listy, a sice pro (i) činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence a dále pro (ii) činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců. Dále v souladu se zavedenou praxí jí byla do obchodního rejstříku zapsána činnost daňového poradenství, již společnost vykonává na základě stanoviska Komory daňových poradců České republiky.

Počet let praxe

Počet podaných daňových přiznání

Počet zpracovaných mezd

Počet spokojených klientů

Účetní závěrky 

Povinné údaje podle NOZ

Účetní závěrka 2018

Účetní závěrka 2017

Účetní závěrka 2016

Máte zájem o naše služby?